CES 2016 etkinliği kapsamında Polaroid iki yeni akıllı telefonuyla kullanıcılarının karşısına çıktı.Polaroid Power ve Snap adlı cihazların özellikleri şu şekilde

Amerika Birleşik Devletleri’nin Las Vegas kentinde sürmekte olan Tüketici Elektroniği Fuarı’nda akıllı telefon duyurusu gerçekleştiren firmalardan olan Polaroid iki telefon birden tanıttı.Cihazlardan ilki olan Polaroid Snap‘ta 5 inç, 5.5 inç ve 6 inç olmak üzere üç farklı ekran büyüklüğü içeren versiyon geliyor. Bu modelde ekran çözünürlüğü ise 1280×720 piksel HD olarak kulllanıcılara sunuluyor.Modellerin diğer özelliklerinde dört çekirdekli işlemcili yonga seti,  1 GB / 2 GB RAM ve 8 GB / 16 GB depolama alanı,13 megapiksel arka kamera, 5 megapiksel de ön kamera bulunuyor.

polaroid snap akıllı telefon

Polaroid Power modelinde ise 6 inç büyüklüğünde ve 1920×1080 piksel Full HD dokunmatik ekran, sekiz çekirdekli işlemcili yonga seti, 3 GB RAM, 32 GB depolama alanı, 13 megapiksel arka kamera ve 8 megapiksel kamera bulunuyor.Batarya kısmında da 3.000 mAh güce sahip bir pil kullanılmış.

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 08 Oca 2016

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar