Apple firması Android platformu için hazırladığı ilk uygulama olan Move to iOS uygulamasını Google Play Store’da yayınladı işte ayrıntıları

Apple, Android işletim sisteminden iOS işletim sistemine geçecek olan kullanıcılar için oldukça kolaylık sağlayan uygulamasını bugün yayınladı.

iOS 9 güncellemesinin tam sürümü bugün geliyor!

Move to iOS uygulaması,Android işletim sistemi kullananlara büyük kolaylık sunarak, yeni iPhone modeline geçmeden önce Android cihazlarında ki verilerini, eksiksiz aktarabilme imkanı sunuyor.

move to ios

Kullanıcılar, Android cihazlarındaki; rehber, takvim, e-mail geçmişi ve hesapları, mesaj geçmişi ve fotoğraf albümünü, sadece birkaç adım ile uygulama sayesinde iOS işletim sistemine sahip cihazına taşıyabilecek.

Android 4.0 Kitkat ve üzeri kullanıcılarının herhangi bir depolama ihtiyacı olmadan ve veri kaybı yaşamaksızın iOS işletim sistemine geçişi için hazırlanmış olan bu Apple firmasının ilk resmi Android uygulaması, özellikle iOS işletim sistemine geçiş yapacak kullanıcıların beğenisini kazanacak gibi.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 16 Eyl 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar