Motorola ve Verizon işbirliğinde üretilen Motorola Droid Turbo 2 akıllı telefon bugün resmen duyuruldu işte Droid Turbo 2‘nin özellikleri

Droid Turbo‘nun halefi olan Droid Turbo 2 oldukça iddialı geliyor.Geçtiğimiz günlerde birçok sızıntısını sizlerle paylaşmıştık ve cihazda bugün firmalar tarafından resmen duyuruldu bununla birlikte sizlerle paylaştığımız birçok sızıntı da doğru çıkmış oldu.

Droid Turbo 2, 48 saat batarya ömrü sunuyor!

Firmalar yeni akıllı telefonu Motorola Droid Turbo 2‘de özellikle kırılmaz ekranına vurgu yapıyor.Motorola ve Verizon bu konuda oldukça iddialı ve  cihaz ekranında kırılma veya çatlak olmayacağını 4 yıl garanti ediyor.

droid turbo 2

Cihazın iddialı olduğu bir diğer nokta ise bataryası.Droid Turbo 2, 3760 mAh pil kapasitesine sahip ve firma 48 saat batarya ömrü sunuyor.Bunun da günümüz akıllı telefonlarında büyük avantaj olacağı açık ve net.Cihazın diğer teknik özellikleri ise şöyle ;

Motorola Droid Turbo 2 Özellikleri

  • Qualcomm’un Snapdragon 810 yongaseti
  • Adreno 430 grafik işlem birimi
  • 3 GB RAM
  • 21 megapiksel arka kamera ve 5 megapiksel ön kamera
  • 32 GB / 64 GB olmak üzere iki farklı depolama alanı

droid turbo 2 resimleri

Droid Turba 2 işletim sistemi olarak Android 5.1.1 Lollipop ile gelecek.Merak edilen konulardan olan cihaz Android 6.0 Marshmallow güncellemesi alacak mı ? sorusuna cevap firma tarafından verildi ve Android 6.0 Marshmallow planlarının olduğu açıklandı.Droid Turbo 2, 29 Ekim’de hem online olarak hemde mağazalarda satışa sunulacak.

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 27 Eki 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar