Akıllı telefonlarımızda birçok alarm uygulaması mevcut ama Microsoft firması Mimicker Alarm uygulaması ile uyanmamızı daha eğlenceli kılıyor

Telefonlarımızdaki alarm uygulamalarının bazıları bizlere alarmı susturmamız için matematik soruları soruyor onu çözene kadar uykumuzda dağılmış oluyor.Bazı uygulamalar ise metin yazılmasını istiyor ve bu şekilde kolayca uyanmamıza imkan sağlıyor.

mimicker alarm

Mimicker Alarm uygulaması ise kullanıcılarına 3 farklı mod sunuyor.Bunlardan bir tanesinde arka kamera aracılığıyla uygulama tarafından istenen rengin fotoğrafını çekmemiz gerekiyor. Bir diğer modda ise istenen ifadeyi yaparak selfie çekmemiz isteniyor.Bu ifadeler arasında şaşırmak, üzülmek veya gülmek gibi mimikler bulunuyor. Son modda ise kullanıcının sesli bir şekilde istenen kelimeleri telafuz etmesi gerekiyor.Farklı şekilde uyandırma tekniği bulunan bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

Gözünüzü bizden ayırmayın! 02 Şub 2016

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar