Apple, geliştiriciler için iOS 9.2 Beta 1 güncellemesini yayınladı.Güncellemeyi hangi modeller alıyor, güncelleme nasıl yüklenir ayrıntılar haberimizde

Geçtiğimiz günlerde iOS 9.1 güncellemesinin final sürümünü yayınlayan Apple güncellemelerine son hız devam ediyor.Apple, bugün geliştiriciler için yeni güncellemesi iOS 9.2 Beta 1‘i yayınladı.Güncelleme ile sistemde yaşanan bazı hatalar giderildi ve performans iyileştirmeleri yapıldı.

Apple TV ülkemizde satışa çıktı!

iOS 9.2 Beta 1 ile giriş ekranına kaydedilen web uygulamalarındaki sorunlar düzeltildi.Ayrıca FSafariViewController artık 3. parti uzantıları destekliyor ve Safari’de çalışan herhangi uzantı SFSafariViewController üzerinde çalışabilecek.

ios 9.2 beta 1

iOS 9.2 Beta 1 alan modeller

iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4 ve iPod touch 5 alıyor.

Eğer cihazınızın UDID kaydı varsa güncellemeyi Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden yapabilirsiniz.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 27 Eki 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar