Apple, geliştiriciler için iOS 9.2.1 Beta 2 güncellemesini yayınladı.Güncellemeyi hangi modeller alıyor, güncelleme nasıl yüklenir ayrıntılar haberimizde

iOS 9.2.1 Public Beta güncellemesi yayınlandı!

iOS 9.2.1 Beta 2 güncellemesi ile gelen yeniliklerden birtanesi uygulamaların 3D Touch özelliğine kavuşmuş olması.Güncelleme ile birlikte iBooks uygulaması ve Apple Music uygulaması 3D Touch desteği ile yeni özellkler kazandı. Bir diğer yenilik ise Ligtning girişinden bağlanan SD Card okuyucu desteğinin eklenmesi.Bu yeniliklerin dışında bazı iyileştirmeler de güncelleme ile geliştiricilere sunuldu.

ios 9.2.1 beta 2 güncellemesi

iOS 9.2.1 Beta 2 alan modeller

iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4 ve iPod touch 5 alıyor.

Eğer cihazınızın UDID kaydı varsa güncellemeyi Apple geliştirici sayfasından indirebilir, iTunes üzerinden yükleyebilirsiniz.

Etiketler: Gözünüzü bizden ayırmayın! 05 Oca 2016

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar