Apple, geliştiriciler için iOS 9.2.1 Beta 1 güncellemesini yayınladı.Güncellemeyi hangi modeller alıyor, güncelleme nasıl yüklenir ayrıntılar haberimizde

Apple 2015’in en iyilerini seçti!

Yeni güncelleme ile birlikte iBooks uygulaması ve Apple Music uygulaması 3D Touch desteği ile yeni işlevlerine kavuştu.Bir diğer yenilik ise Ligtning girişinden bağlanan SD Card okuyucu desteğinin eklenmesi.

Bu yeniliklerin dışında bazı iyileştirmeler de güncelleme ile geliştiricilere sunuldu. Arapça Siri üzerinde iyileştirmelere giden Apple, bu yeni sürüm ile beraber genel bir stabilleştirme çalışmasını da gerçekleştirdi.

ios 9.2.1 beta 1

iOS 9.2.1 Beta 1 alan modeller

iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4 ve iPod touch 5 alıyor.

Eğer cihazınızın UDID kaydı varsa güncellemeyi Apple geliştirici sayfasından IPSW dosyasını indirip, iTunes üzerinden yükleyebilirsiniz.

Etiketler: Gözünüzü bizden ayırmayın! 16 Ara 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar