Google Haritalar uygulamasının iOS versiyonu sonunda ülkemizde kullanılabilir hale geldi.Google Haritalar‘ın ayrıntıları haberimizde

YouTube Music iOS ve Android Platformunda!

Türkiye’deki kullanıcılar tarafından merakla beklenen Google Haritalar uygulamasının iOS versiyonu, kullanıcılarına diledikleri yerleri hızlı ve kolay bir şekilde bulmasına imkan sağlıyor.

google maps

220 ülke ve bölgede kapsamlı ve doğru haritalar sunan uygulamada araba, bisiklet ve yaya rotaları için sesli GPS navigasyon özelliği de geldi. Sesle arama da yapabileceğiniz uygulama kullanıcıların navigasyon yapabilmesine imkan sağlıyor.Uygulamanın göze çarpan en önemli detaylarından biri ise anlık trafik bilgilerini görüntüleyebilmemiz.Canlı trafik koşulları, olay raporları ve en iyi rotayı bulmak için otomatik yeniden rota çizebilen uygulama, restoranlar, müzeler ve daha pek çok yerin Sokak Görünümü ve iç mekan görüntüleri sunuyor. Apple Watch’a da destek veren Google Haritalar‘ı asağıdaki linkten iOS cihazınıza indirebilirsiniz.

‎Google Maps - Transit & Food
‎Google Maps - Transit & Food

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 13 Kas 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar