7 milyona yakın bir indirme sayısına ulaşan en popüler klavye uygulamalarından Fleksy, mobil uygulamalarının bundan sonra ücretsiz olacağı açıklandı. İlk etapta 4 dolardan satışa sunulan uygulamanın fiyatı daha sonra 1 dolara inmiş, zaman zaman da ücretsiz olmuştu. Bundan böyle, hem iOS hem de Android platformunda ücretsiz olarak indirilebilecek.

Fleksy, daha önceden ücretli olarak alan kullanıcılarının uğradığı hayal kırıklığını gidermek için 8 dolar değerinde hediye veriyor.Hediye paketinde yayınlanan son güncellemeyle uygulamaya eklenen tema ve eklentiler ücretsiz olarak sunuluyor. Fleksy’yi ücret ödemeden indirenlerin ekstra tema ve eklentiler için para ödemesi gerekiyor.

fleksy klavye artık ücretsiz

Fleksy uygulamasından gelen  tek büyük haber uygulamanın ücretsiz olarak indirebilmesi değil. Highlight adı verilen geliştirişmiş içerik görüntüleme aracı sayesinde uygulama GIF animasyonlarını, çıkartmaları ve diğer içerikleri daha etkin biçimde yönetebilecek.

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 09 Tem 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar