Motorola firmasının yeni üst seviye akıllı telefonu olacak olan Droid Turbo 2, fimanın iddiasına göre 48 saat batarya ömrü sunuyor.

Motorola Droid Turbo 2 netleşiyor!

Önümüzdeki hafta düzenlenecek olan etkinlikte yeni amiral gemisini tanıtacak olan Motorola iddialı bir şekilde geliyor.Günümüz akıllı telefonlarında önemli bir özellik olan batarya ile kullanıcılarının kalbini çalmaya çalışan MotorolaDroid Turbo 2 akıllı telefonuyla 48 saat batarya ömrü sunuyor.

motorola droid akıllı telefon

Evet sızdırılan görüntüde görüldüğü üzere Motorola yeni akıllı telefonunda bataryasına oldukça güveniyor.Ayrıca cihazda hızlı şarj özelliği de bulunmakta ve batarya sadece 15 dakikada şarj olabilecek.

Motorola Droid Turbo 2‘nin diğer teknik özelliklerinden bahsedecek olursak cihazda 5.4-inç kırılmaz P-OLED teknolojisine sahip 1440 x 2560 çözünürlüğünde ekran, sekiz çekirdekli işlemci, Adreno 430 grafik işlem birimi, Snapdragon 810 yonga seti, 3 GB ram, 21 megapiksel arka kamera ve 5 megapiksel ön kamera, 32 GB / 64 GB olmak üzere iki farklı depolama alanı olacak.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 24 Eki 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar