Asus firmasının en güçlü akıllı telefonu olacak olan Asus Zenfone 3 Deluxe için tanıtım videosu yayınlandı ve özellikleri ortaya çıktı

Microsoft Pix uygulaması yayınlandı

Asus firmasının yeni akıllı telefonunda en dikkat çeken özelliklerden birtanesi dünyanın ilk görünmez anten tasarımına sahip metal kasaya sahip olması.İlkler bununla sınır değil Asus Zenfone 3 Deluxe Qualcomm Snapdragon 821 işlemci ile tanıtılmış ilk telefon olma özelliğini de kazanmış durumda.

asus zenfone 3 deluxe

Cihazın diğer teknik özellikleri ise göz dolduruyor diyebiliriz.Cihazda parmak izi tarayıcısıFull HD AMOLED ekran, 23 megapiksel arka kamera, optik görüntü sabitleme gibi özellikler bulunuyor.Cihazın etiket fiyatı ise işlemcisine göre farklılık gösteriyor. Snapdragon 820 işlemcili Zenfone 3 Deluxe 500 – 600 dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olacakken Snapdragon 821 işlemcili Zenfone 3 Deluxe ise 700 Dolar fiyat etiketine sahip olacak.

Etiketler:, Okunma 29 Tem 2016

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar