Asus firması tanıtımına 3 gün kala yeni telefonu Asus Zenfone 3‘ün 6 GB Ram özelliğine sahip olacağını belirten teaser görüntü yayınladı.

Asus Zenfone Max satışa çıktı!

30 Mayıs tarihinde resmi olarak tanıtılacak olan Zenfone 3 güçlü donanımı ile kullanıcılarına müthiş bir deneyim sunacak.Yayınlanan teaser görüntüsünde 6 rakamı bulunuyor ve bu rakamda ram’i işaret ettiği konuşuluyor.

asus zenfone 3

Geçtiğimiz sene ilk 4 GB RAM‘e sahip akıllı telefonu tanıtarak büyük dikkat çeken Asus firması bu senede 6 GB RAM ile dikkatleri üzerine toplayacağa benziyor.Zenfone 3‘ün Zenfone 3,  Zenfone 3 Deluxe ve Zenfone 3 Max olmak üzere en az üç farklı modeli olacak.Teknik özellik kısmında iddia edilen özellikler ise şu şekilde ; 128 GB dahili depolama alanı, 4/6 GB ram, en güncel versiyonu ile Snapdragon 820 ve  5.5 inç diyagonal Full HD çözünürlüğe sahip ekran.Uygun fiyat strateji ile beğeni toplayan Asus firması bakalım Asus Zenfone 3 modellerinde de bu geleneğini devam ettirecek mi.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 28 May 2016

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar