Warning: curl_setopt(): CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when an open_basedir is set in /home/bubitekn/public_html/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 426

Apple firması Android platformunda uygulamalarını yayınlamaya devam ediyor.Android kullanıcıları da artık Apple Music kullanabilecek!

iOS 9.2 Beta 3 güncellemesi yayınlandı!

Apple firması Apple Music ile birlikte Android platformunda 3. uygulamasını da yayınlamış oldu.Uygulamayı indiren kullanıcılar 30 milyona yakın müzik arşivini 3 ay boyunca ücretsiz kullanabilecekler.
apple music android

Aslında uygulamayı o kadar ayrıntılı anlatmaya gerek yok.Uygulama, dinlediğiniz müzik türlerine göre size birbirinden güzel önerilerde bulunuyor. Ayrıca çıkan her yeni müziği arşivine ekleyen Apple firması kullanıcılarına en güncel ve hit müzikleri sunuyor.Apple Music uygulamasını merak edenler, indirmek isteyenler için uygulama linkini aşağıda ;

The app was not found in the store. 🙁

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 10 Kas 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar

Yorumlar(1 )

Sen de Yorumla!