Her hafta android uygulama tavsiyeleri,incelemesi sizlerle olacak.Bu hafta sizler için derlediğimiz en iyi android uygulamaları şu şekilde.

 

1.Google Fotoğraflar – Google Photos

google-fotograflar

Google Fotoğraflar, tüm fotoğraf ve videolarınızı saklamak için kullanabileceğiniz, arama yapılabilir bir uygulamadır. Google Fotoğraflar‘da, fotoğraf ve videolarınız kişilere, yerlere ve önem taşıyan özelliklere göre organize edilir.Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

2.Kamcord – Game Screen Recorder

Kamcord_Android_uygulama

 

Kamcord – Game Screen Recorder : İOS platformundan tanıdığımız bir uygulama.En başarılı ekran görüntüsü yakalama uygulamalarından bir tanesi diyebiliriz.Android platformunda buradan indirebilirsiniz.

3.Nefis Yemek Tarifleri

nefis-yemek-tarifleri-uygulama

Ramazan ayında her derde deva bir uygulama 🙂 Annelerin büyük sıkıntısı iftarda ne yiyeceğiz ? sorusuna rahatlıkla cevaplar bulabilir.

En büyük yemek tarifi topluluğudur. İçerisinde, kullanıcıların gönderdiği tamamı denenmiş ve fotoğraflanmış 80.000den fazla yemek tarifi bulunmaktadır.
Bu uygulama ile yemek tarifleri görebilir, kategorisel olarak tariflerde gezinebilirsiniz. Yeni tarif gönderebilir, yazarların profillerini görebilirsiniz.Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 28 Haz 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar