Apple TV‘nin ilk banka uygulaması Akbank Direkt oldu.Akbank‘ın başarılı mobil uygulaması Apple TV’de indirilmeye sunuldu.

BiP uygulamasına yeni özellikler eklendi!

Akbank‘ın aldığı ödüllerle kendinden söz ettiren mobil uygulaması artık Apple TV ile de kullanılabilecek.Geçtiğimiz yıl GSMA – Global Mobile Awards tarafından yılın uygulaması kategorisinde “dünyanın en iyi akıllı telefon uygulaması” bu yıl da Global Finance tarafından “dünyanın en iyi mobil bankacılık uygulaması” seçilen Akbank Direkt çalışmalarına titizlikle devam ediyor.

akbank direkt uygulaması

Uygulamanın ilkleri bununla da sınırlı değil daha önce Apple Watch akıllı saatten ilk ve tek para çektiren, 3D Touch teknolojisini kullanan ilk uygulama olma özelliğine de sahip.Akbank‘ın mobil uygulama sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orkun Oğuz yaptığı açıklamada kullanıcıların Akbank Direkt ile Apple TV’den hisse senetleri piyasası ve döviz kurlarını takip edebileceğini, BIST verilerini izleyebileceğini ve görüntülü yatırım haberlerine ulaşabileceğini söyledi.

Apple TV için yatırım işlemlerine özel tasarlanmış ana sayfası ile dikkat çeken uygulamaya QR Kod ile girerek, BIST100 verileri de anlık olarak Apple TV’den izlenebilecek.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 18 Kas 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar