Ski Safari 2 oyunu nihayet Android platformuna geldi bizde sizler için bu efsane oyunu inceledik bakalım ilk versiyonu gibi başarılı mı ?

Geçtiğimiz günlerde oyunun 30 Eylül‘de Android platformunda olacağını sizlere aktarmıştık.Firmanın bizlere gönderdiği apk dosyası sayesinde Android platformuna gelmeden oyunu bir süredik oynadık ve sizler için inceledik.

Ski Safari 2 30 Eylül’de Android Platformunda!

Oyunumuz konusunu falan gerek yok heralde herkes az çok oyunu biliyor.Oyunun ikinci versiyonunda 3 adet haritamız mevcut bunlar ; Penguin Peaks, Jurassic Lark, Twister Canyon

Penguin Peaks bölümü oyunu efsane bölümlerinden zaten bilmeyen yoktur.Karlı bir ortamda kaykayımızla engelleri aşarak çığdan kaçmaya çalışıyoruz.Jurassic Lark‘da amacımız yanardağdan,lavdan kaçmak.Twister Canyon‘da ise kum fırtınasından kaçıyoruz.

Oyunda her bölümün farklı karakterleri mevcut.Sabit birkaç karakterimiz var onlar değişmiyor sadece bölüme göre şekil değiştiriyor.Mesela oyun içindeki karakterlerde Mammoth var her bölümde mevcut ve oldukça sağlam bir karakter bizi sırtına alıyor dağ, taş engel tanımaksızın yardırıyoruz.Bunun dışında sabit olan karakterlerden ayı mı desem ne desem bilemedim ama değişik bir karakter var adı Caveman Yeti o da her bölümde mevcut sadece bölüme göre şekil değiştiriyor.Penguen zaten oyunun vazgeçilmez karakterlerinden.Jurassic Lark bölümüne özgün karakterlerden Dinazor ve ejdarha var.Twitster Canyon bölümünde ise vagon, kaplumbağa ve kartal var.

Ski Safari 2’nin olumlu taraflarından birtanesi multiplayer seçeneğinin olması.Multiplayer bölümünde 6 farklı bölüm seçeneği mevcut.Multiplayer için Versus bölümüne girmeniz yeterli.

safari 2 multiplayer

Shop kısmında karakterimizi değiştirebiliyor,karakterimizin kıyafetlerini,araç gereçlerini geliştirebiliyoruz.Ayarlar kısmı her oyunda olan klasik bir bölüm oyunun dili,sesi falan onları ayarlıyoruz.

Ski Safari 2‘nin sevdiğim özelliklerinden birtanesi de oyun içinde anında fotoğraf alabilmeniz.İster kendiniz fotoğraf çekebiliyoruz isterseniz oyun içinde oynarken fotoğraf makinesi logosunu aldığınız zaman otomatik fotoğrafınızı çekiyor.

ski safari 2

Bunun dışında oyun ilk başlarda keyif veriyor, eğlenceli oluyor fakat devamlı oynadığınız zaman oldukça sıkıcı bir hal alabiliyor çünkü yapılan şeyler belli çok farklı bir şey yok.Kayıyorsunuz, kuşa tutunup uçuyorsunuz, farklı bir bölümde vagonda gidiyorsunuz.Oyun bu şekilde devam ediyor 3 bölümde.

ski safari 2

Bubitekno, Ski Safari 2’yi coşturuyor 🙂

Oyunun boyutu o kadar büyük değil ve telefonunuzu ısıtmıyor.Uzun süre oynadık ama cihazımızda aşırı bir ısınma olmadı gayet iyi bir performans gösterdi.

ski safari 2

Oyunda ilginç anlar,durumlar olabiliyor arkadaşlar belli süre keyif alarak oynabilirsiniz.Ama dediğim gibi rütin olması biraz ilerleyen süreçte sıkabiliyor.

Bu arada oyun Google Play‘de ücretsiz olarak yayınlandı, Appstore‘da ücretli şuan.Android işletim sistemini kullananlar hadi yine iyisiniz yüklenin paralı olmadan.

Ski Safari 2
Ski Safari 2
Developer: Sleepy Z Studios
Price: Free

Ski Safari 2
Ski Safari 2
Developer:
Price: 0,59 TL+

Etiketler: Gözünüzü bizden ayırmayın! 30 Eyl 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar