Türkiye’de satışına başlanan ve uygun fiyatıyla dikkat çeken Meizu m2 Note batarya testi sizlerle.Ayrıntılı bir şekilde gerçekleştirilen batarya testinde bakalım nasıl sonuçlar çıkmış.

Sağlam özellikleri ve uygun fiyatıyla dikkat çeken Meizu m2 Note‘da 3,100 mAh pil kapasitesi bulunuyordu.Bakalım konuşma süresinde,webde gezinmede ve video oynatma testlerinde neler yapmış.

Meizu M2 Note Konuşma testi

Meizu M2 Note batarya testinden ilki konuşma süresi.M1 Note‘a oranla büyük bir gelişme kaydedilmiş ve 3G konuşma testinde yaklaşık 21 saat konuşma süresi gerçekleştirilmiş.

meizu m2 note konuşma testi

Meizu M2 Note webde gezinme testi

Webde gezinme testinde M1 Note‘a oranla 3 saatlik bir düşüş var.M1 Note ile 13 saatlik bir webde gezinme olmuştu ama M2 Note‘da bu süre yaklaşık 10 saat.

meizu m2 note webde gezinme testi

Meizu M2 Note Video Oynatma Testi

Video oynatma testinde yaklaşık 6 buçuk saat ile biraz hayal kırıklığı oldu.M1 Note‘da bu süre iki katıydı.

meizu m2 note video oynatma testi

Meizu M2 Note batarya testlerinde video oynatma testi dışında başarılı diyebiliriz.Batarya testleri performans modunda yapılmıştır.

Bir önceki haberimizde Meizu M2 Note ülkemizde satışta! başlığıyla Meizu M2 Note’ın Türkiye’de satışına başlandığını ve nasıl satın alabileceğimizi anlattık.

Etiketler:,,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 23 Ağu 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar