Dünyada milyonlarca kişi tarafından oynanan popüler RPG (Rol Yapma Oyunu) oyunu “Monster Taming”, Mayıs 2015’te “Efsaneler Savaşları” adıyla mobil platformlarda Türk oyun severler için sunuldu.Tamamen Türkçe olarak yayınlanan Efsane Savaşları, Türkiye’ye özel yeni karakterleriyle birlikte  AppStore ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebiliyor.  Açıldıktan sonra 24 saat içerisinde Apple AppStore’da ‘Ücretsiz Oyunlar’ kategorisinde ilk sıralara yükselen oyun, Türkiye’nin“tamamen yerelleştirilmiş ilk mobil RPG oyunu” olarak öne çıkıyor.

Efsane-Savaslari-2

PVP (oyuncu oyuncuya karşı) ve PVE (oyuncu çevreye karşı) olarak oynanabilen oyunda bulunan 307 özel karakter arasından 3 kahraman seçerek başlayan oyuncular, stratejilerini belirliyor ve haritada ilerliyor. Oyun sırasında verilen görevleri tamamlayarak seviye atlayan oyuncular, oyun içinde bulunan düşmanlarla savaşarak hem kahramanını hem de oyun içi ekipmanlarını geliştiriyor.

Efsane-Savaşları-Mobil

Topladığı kahramanları özelliklerine göre birleştirebilen oyuncular, Efsane Savaşları’nın “en efsane” karakterini yaratmak için mücadele ediyor. Netmarble EMEA tasarım ekibi tarafından tamamen yerelleştirilen Efsane Savaşları için Türkiye’ye özel Leyla ve Murat adlı 2 yeni karakterde bulunuyor. 6 haritadan birinde yolculuğa başlayan oyuncular, efsane kahramanlarıyla ister tek başlarına ilerliyor, ister arkadaşlarıyla takım kurarak diğer oyunculara karşı savaşıyor. Efsane Savaşları’nda bulunan oyun içi sohbet ekranında, strateji geliştirip, paylaşmak da mümkün olabiliyor.

Efsane Savaşları‘nı Android platformdan indirmek için buraya, iOS platformundan indirmek için buraya tıklayın.

Bir önceki incelememiz olan Airbnb uygulaması ile Tatil için Misafirliğe Gidin başlıklı makalede Airbnb uygulamasını inceledik.

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 02 Tem 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar