Apple Watch için geliştirilen birçok uygulama mevcut. Sosyal medya paylaşımlarından, hayatınızı kolaylaştıracak uygulamalara birçok farklı kategoride Apple Watch uygulaması kullanabilmeniz mümkün.Bizde sizler için bu uygulamarı seçtik bakalım listemizde neler var.

BiTaksi Uygulaması

bitaksi uygulaması

Taksilerle akıllı telefon kullanıcılarını buluşturan BiTaksi, Apple Watch uygulamasını çıkan ilk şirketler arasında yer alıyor. Akıllı saatinizin üzerinden taksi çağırma ve ödeme seçeneklerini sunan BiTaksi’deki harita ile gelen taksiyi de takip edebiliyorsunuz.

Shazam Uygulaması

shazam uygulaması

Çalan şarkıları kimin söylediğini ve şarkı adını söyleyen Shazam’ın akıllı saatiniz için uygulaması oldukça başarılı. Bu uygulama ile iPhone’unuzu cebinizden çıkarmadan çalan müzikler hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Fitwell Uygulaması

fitwell uygulamasi

Yerli girişimciler tarafından hayata geçirilen sağlıklı yaşam uygulaması Fitwell’in Apple Watch uygulaması bulunuyor. Bu uygulama ile kullanıcılar, spor hareketlerinden yedikleri yiyeceklerin kalorilerine kadar her bilgiye ulaşabiliyor.

Instagram Uygulaması

instagram uygulaması

İntagram uygulamasını anlatmamıza gerek yoktur heralde 🙂 Normal uygulamadan tek eksiği fotoğraflara yorum atamıyorsunuz.

Twitter Uygulaması

twitter uygulaması

Twitter’ın akıllı saat uygulaması da oldukça başarılı bir uygulama.Uygulamada tweet atabiliyorsunuz.

Foursquare Uygulaması

foursquare uygulaması

Foursquare uygulamasını kullanmayan yoktur heralde.Foursquare‘nin akıllı saat uygulamasıda oldukça başarılı.En yakınınızdaki popüler mekanları keşfedebiliyorsunuz.

Bir önceki incelememizde Instant – Quantified Self Uygulaması konu başlığıyla Instant uygulamasını incelemiştik.

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar