Xiaomi firmasının Xiaomi Mi Band akıllı bilekliği oldukça olumlu yorumlar almıştı.Mi Band 2 beklenirken firma Amazfit bileklik ile geliyor

İlk akıllı bilekliğinde istediği başarıyı yakalayan Xiaomi firması farklı bir strateji uygulayarak Mi Band serisi değilde Amazfit akıllı bileklik ile geliyor, daha doğrusu destek veriyor.

Xiaomi’den yeni tablet : Mi Pad 2

Yeni akıllı bileklik diğer özelliklerin yanında daha şık bir tasarım ile daha göz alıcı bir hale gelmiş diyebiliriz.Xiaomi‘nin desteklediği akıllı bileklikte tüm sensörler bulunmakta.

amazfit akıllı bileklik

Amazfit akıllı bileklik olarak lanse ettik ama isterseniz cihazı kolye olarak bile kullanabiliyorsunuz ama genel olarak akıllı bileklik diye geçiyor.Farklı kayış seçenekleriyle şık bir kolye haline de dönüşebiliyor aşağıdaki görseldeki gibi.

amazfit akıllı kolye

Cihazda uyku izleme, telefonunuzdaki bildirimleri size titreşim ile bildirme ve fitness bilgi depolamak gibi tüm tipik fitness band özellikleri mevcut.Ayrıca cihazda kablosuz şarj özelliği de mevcut! Firma pil ömründe de oldukça iddialı 10 gün pil ömrü olduğunu söylüyor.

amazfit akıllı bileklik özellikleri

Cihazın fiyatı ortalama olarak $50 olması bekleniyor.Xiaomi firması Mi Band akıllı bileklerini ülkemizde de satışa çıkartmıştı bakalım bu yeni, şık bilekliği de ülkemizde satışa çıkartacak mı.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 19 Eyl 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar