Çinli akıllı saat üreticisi No.1 yeni modelinde Samsung Gear S2 akıllı saati klonladı işte No.1 G3‘ün teknik özellikleri ve fiyatı

Qualcomm Snapdragon Wear 2100 tanıtıldı!

Çin pazarında iki çeşit firma var desek çok da yanlış olmaz heralde.Birincisi Samsung,Apple gibi firmalarla kapışmaya çalışan firmalar diğerleri ise sadece büyük firmaların ürünlerini klonlayanlar.Bunlardan en yenisi Çinli bir şirket tarafından geliştirilen No.1 G3 isimli akıllı saat, tasarım noktasında Gear S2’ye aşırı derecede benziyor.

no.1 g3 akıllı saat

1.3 inç büyüklüğünde 240x240p çözünürlüklü IPS ekrana sahip akıllı saatin işlemci biriminde MediaTek üretimi MTK2502 yer alıyor. 64 MB RAM ve 128 MB dahili depolamaya sahip G3’te SIM kart girişini microSD kart giriş olarak da kullanabilirsiniz.Android Wear platformu tarafından desteklenen akıllı saat ayrıca Gear S2’de olduğu gibi döndürülebilir çerçeveye sahip. Bunun dışında Bluetooth 4.0, suya dayanıklılık, nabız ölçer, termometre, hoparlör ve 350 mAh kapasiteli pil yer alıyor.Samsung akıllı saatlere gücünüz yetmiyorsa bu ürünü deneyebilirsiniz.Cihaz sadece 58 dolar fiyat etiketine sahip.

Gözünüzü bizden ayırmayın! 29 Şub 2016

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar