Çin merkezli teknoloji firması Mlais, uygun fiyatlı akıllı saatini bugün duyurdu.Cihaz şık tasarımı ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

Yuvarlak ekranlı akıllı saat furyasına Mlais firmasıda katıldı.Oldukça şık bir akıllı saat üreten firma, Huawei akıllı saatlerinden esinlenmiş gibi duruyor.

mlais akıllı saat

Paslanmaz çelik ve gerçek deri kordonlarlaoldukça kaliteli olan Mlais akıllı saatte 1.3 inç büyüklüğünde 360 x 360p çözünürlüklü TFT ekran ve MediaTek’in giyilebilir cihazlar için geliştirdiği çift çekirdekli MT2601 işlemcisi yer alıyor.512 MB RAM ve 4 GB dahili depolamanın eşlik ettiği akıllı saatte Android Wear platformunun 5.1 numaralı sürümü kullanılıyor. Wi-Fi  802.11b/g/n ve Bluetooth 4.1 kablosuz teknolojilerin yer verildiği akıllı saatte GPS özelliği malesef bulunmuyor.400mAh kapasiteli bir pille gelen saat iki gün bekleme süresi imkanı tanıyor.Cihazın fiyatına gelecek olursak 123$ fiyat etiketine sahip.

Etiketler: Gözünüzü bizden ayırmayın! 09 Kas 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar