HP firması Hindistanlı firma olan Titan ile geliştirdiği akıllı saati Titan Juxt‘u kullanıcılarına sunuyor.İşte akıllı saatin ayrıntılı özellikleri

Çift ekranlı Razer Nabu Watch akıllı saat tanıtıldı!

Geçtiğimiz yıl “Engineered by HP” programı kapsamında Movada adını verdiği akıllı saati kullanıcıların beğenisine sunan HP firması yeni bir saat ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Saatte küçük ve siyah-beyaz LCD ekran bulunuyor. Bu ekran üzerinden kullanıcılar gelen bildirimleri görüntüleyebiliyor. Gelen arama, e-posta, kısa mesaj ve sosyal ağlardan gelen bildirimleri bu ekran sayesinde görüntüleyebiliyorlar.iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışan Titan Juxt 750-850 TL arasında bir fiyat etiketine sahip olacak.

titan juxt

Fitness yeteneklerine de sahip olan ve 50 metre derinlikte dahi sorunsuz bir şekilde çalışabilen saatte  paslanmaz çelik, titanyum ve roze altın olmak üzere üç farklı malzeme seçeneği bulunuyor.Akıllı saatin pili ise 5 gün kullanım ömrü sunuyor.

Etiketler: Gözünüzü bizden ayırmayın! 24 Oca 2016

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar