Son dönemde birçok ünlünün ve internet fenomeninin kullandığı popüler ulaşım aracı Hovbo The Hoverboard Türkiye’de ön siparişe sunuldu!

Kaykay ve elektrikli scooterın karşımından ortaya çıkan ilginç bir sürüş deneyimi sunan cihaz yurtdışında oldukça rağbet gören bir ulaşım aracı olmuş durumda.Ülkemizde de ön siparişe sunulan ulaşım aracı bakalım nasıl karşılanacak ?

hovbo hoverboard

İlginç ulaşım aracının Türkiye sözcüsü Damla Tosun’a göre; “Hovbo, 7’den 70’e herkesin kullanması için geliştirildi. 10 dakikada kullanımı öğrenilebilir ve vücudun bir parçasıymışçasına hareket ettirilebilir.”

Hovbo Nasıl Sürülür ?

Peki bu ayağımızı yerden kesen ilginç ulaşım aracı nasıl mı kullanıyor ? Denge sensörleri sayesinde, dokunmatik pedallarının üzerine çıkıldığı anda cihaz kendi dengesini sağlıyor. İleri veya geri gitmek için vücudu eğmek, dönüşler için ise ayak bilekleri ile cihazı kontrol etmek yeterli.Cihaz 10 km/s hıza ulaşabiliyor ve maksimum 20 km menzile sahip, şarjı bittiğinde ise 2 saatte tam şarj olabiliyor. Yağmurlu havalarda bile kullanılabilen ulaşım aracı sokakta, parkta, bahçede hatta ofiste eğlenceli bir sürüş vaat ediyor.

hovbo hoverboard

Hovbo ulaşım aracının özellikleri

  • LG 4.400 AH batarya kapasitesi
  • 1.5 saatte tam şarj olabiliyor
  • 350W x 2 (Toplam 700W) motor
  • 10 km/s hız
  • IP54 düzeyinde su geçirmezlik özelliği
  • 120 kilograma kadar taşıma özelliği
  • 220V / 50Hz güç adaptörü

hovbo hover board

46,8 x 40 x 16,5 cm boyutlarına sahip ulaşım aracı maksimum 30 derecelik tırmanış açısına kadar çıkabiliyor.Kendinizi Bilim-Kurgu filmlerindeymiş gibi hissedeceğiniz bu ilginç ulaşım aracını buradan sipariş edebilirsiniz meraklılarına duyurulur!

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 01 Kas 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar