Razer firmasının çift ekranı ve çift bataryası ile dikkat çeken akıllı saati Razer Nabu Watch CES 2016 etkinliğinde tanıtıldı işte özellikleri

Huawei’den bayanları cezbedecek akıllı saat!

CES 2016 etkinliğinde tanıtılan Razer Nabu Watch, normal akıllı saatlere göre farklı özelliklere sahip.Nabu Watch modelinde çift ekran ve çift batarya bulunuyor. Saatin birinci ekranı, bildiğimiz dijital saat ve aydınlatma özelliğine sahip ve bu ekranda dünya saatleri, alarm, kronometre, geri sayım sayacı ve Bluetooth ile bağlantılı olarak çalışma özellikleri bulunuyor.

razer nabu watch

İkinci ekranda ise bildirimler, fitness takibi, saatten saate iletişim gibi verileri yer alıyor.Fitness takibi kısmında ise yakılan kalori, atılan adım sayısı ve katedilen mesafe gibi bilgiler yer alıyor.Cihazda yer alan bataryalardan ilki standart saat pili ve yaklaşık 1 yıllık kullanım ömrü bulunuyor.

razer nabu watch

İkinci pil ise şarj edilebilir yapıya sahip ve tek şarj ile 1 haftaya kadar pil ömrü sunuyor.Standart ve Forged Edition olmak üzere iki farklı modeli bulunan saatin fiyatı ise 150$ ve 200$ olarak açıklandı.

Etiketler: Gözünüzü bizden ayırmayın! 07 Oca 2016

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar