Dünyanın ilk Android işletim sistemine sahip kulaklığı Streamz oldu! Artık kulaklıklarda akıllı oldu işte cihazın ayrıntıları ve fiyatı

Android Wear için 9 yeni saat yüzü yayınlandı!

Müzik dinlemeyi seviyor ama istediğiniz kalitede müzik deneyimi yaşamıyorsanız bu kulaklık tam da sizler için üretilmiş.Streamz kulaklık ile birlikte artık tüm ayarlarınızı kulaklık üzerinden yapabileceksiniz ve kalitenin tadını alacaksınız.Akıllı telefonlarımızdan ne kadar ayar yapsakta bazı sıkıntılar,kalitesizlikler ortaya çıkabiliyor artık bu sorun kalmayacak.

streamz kulaklık

İşlevi tabiki sadece kalite değil.Müzik dinlemek için her şeyi direkt olarak bünyesinde barındıran bu kulaklıkla kablo derdine de son veriliyor,ayrıca bir müzik oynatıcısına da gerek kalmıyor.Android işletim sistemine sahip kulaklıkda 128×128 piksel büyüklüğünde ekran, kontrol paneli ve 36 GB depolama alanı bulunuyor.WiFi ve Bluetooth özelliklerine de sahip olan akıllı kulaklığın tahmini fiyatı 400 dolar civarında.

Etiketler:, Okunma 20 Ara 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar