İsviçreli saat üreticisi TAG Heuer firması yaptığı etkinlikte üst düzey akıllı saati TAG Heuer Connected tanıttı.İşte 1500 dolarlık saatin özellikleri

Oukitel’den SIM kart desteğine sahip saat!

Lüks akıllı saat olarak tanımlayabileceğimiz Connected modeli şık tasarımıyla da dikkat çekiyor.Google ve Intel ortaklığında üretilen akıllı saat yüksek bir meblaya sahip.

TAG Heuer Connected Özellikleri

Google ve Intel ortaklığında ve Android Wear işletim sistemiyle gelen akıllı saat, 46 mm çapa, 12.8 mm kalınlığa ve 52 gram ağırlığa sahip. Titanyum bir gövdeden oluşan Connected, ekranındaki safir tabakasıyla çizilmelere karşı oldukça dayanıklı.Saatin 1.5 inç boyutunda ve LTPS LCD ekranı bulunuyor.

tag heuer connected

Cihazda Intel Atom Z34xx serisi işlemci, 1 GB RAM, 4 GB depolama alanı, 802.11 b/g/n ve Bluetooth 4.1 bağlantı teknolojileri bulunuyor.Cihazın güçlü bataryası da oldukça dikkat çekiyor TAG Heuer Connected akıllı saatte 410 mAh pil kapasitesi bulunuyor.Bakalım cihaz lüks fiyatıyla ne kadar bir satış yapacak merakla takip ediyoruz.

Etiketler:, Gözünüzü bizden ayırmayın! 11 Kas 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar