Akıllı saat, bileklik,gözlük ve akıllı telefon yazıcısı derken şimdi de karşımıza Quadro SR-98 akıllı yüzük çıktı. Yerli firma olan Quadro, akıllı yüzük modellerinde oldukça iddialı görünüyor.Bakalım Quadro SR-98 Akıllı Yüzük özellikleri nelermiş.

Quadro Akıllı Yüzükler,NFC teknolojisiyle çalışıyor. Değerli madenlerden üretilmiş olan akıllı yüzükler oldukça şık tasarımlara sahip.Quadro SR-98 Akıllı Yüzük ile birbirlerinin Android ve Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefonlara  resim ve karakter içerikli özel mesajlarını, tarayıcılarındaki linkleri gönderebiliyorlar.

Quadro SR-98 Akıllı Yüzük Modelleri

Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı modeli var.Bu modellerin yapımında kullanılan madenlerin değerli maden olduğunu belirtelim.

akıllı yüzük

Akıllı yüzüklerin bir farklı özelliği ise kullanılan madenler sayesinde cilt sağlığına vs. iyi geldiği söyleniyor.

quadro sr akıllı yüzük

NFC kablosuz iletişim teknolojisi ile çalışan akıllı yüzüklerin sarj edilme gibi herhangi bir güç gereksinimine ihtiyaç yok.

Quadro Akıllı Yüzük ne işe yarar ?

Tek bir dokunuşla cihazınızdan diğer mobil cihazlara resim ve karakterler içeren özel mesajlar gönderebilir, Akıllı Kilit ve Program Kilit özellikleri sayesinde güvenli erişimi sağlayabilir, görünmesini istemediğiniz programları da gizleyebilirsiniz.

Etiketler:,, Gözünüzü bizden ayırmayın! 28 Tem 2015

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar