Kripto Paralar Artık Güvende! Volentix, VERTO ile güvenilir bir cüzdan sunuyor. Kullanıcıları bilgisayar korsanlığının ve dijital dünyanın hatalarından doğan risklerinden koruyor. Ayrıca sınırlı bir süre boyunca Volentix, kendi ekosisteminin dijital varlığı olan VTX için bonus kazanma imkanı sunuyor.

VOLENTİX DİJİTAL VARLIKLAR EKOSİSTEMİ, zixipay ve locktopus olmak üzere iki farklı üçüncü parti ödeme yöntemlerini birleştiren, VOLENTİX ekosisteminin yerli dijital varlığı olan VTX’in nitelikli satışlarını kolaylaştırmak üzere kurulan çok birimli eş düzey indirilebilir VERTO cüzdanını duyuruyor.

VERTO, üçüncü parti takas sistemlerinin risklerini ortadan kaldırmak için ve dijital varlık işlemlerini desteklemek için Volentix Labs’in geliştirdiği yenilikçi bir indirilebilir cüzdandır. Volentix’in ekosisteminde; temel sütun olan VERTO’nun yanı sıra bu sistem içerisinde, kullanıcılara merkezileştirilmiş takas imkânı sunan VDEX, tanıtım ve pazarlama platformu VENUE ve derecelendirmeler için kullanılan araştırma aracı VESPUCCI de bulunuyor.

VERTO’nun ilk sürümü, bu ekosistem içerisinde kullanılacak yerel birim olan VTX tokenları saklamakla kalmıyor, VTX denge verileri dahil olmak üzere temel UX/UI işlevlerini de sunmayı hedefliyor. İkinci nesil VERTO’da ise temel uygulamalar tarafından sağlanan araçları kullanarak, Volentix ekosistemindeki kullanıcılarıyla etkileşimi ve işlevselliği yüksek ilişkiler kurmayı hedefliyor.

Kripto Paralar Artık Güvende! Merkezi takas uygulamalarının aksine VERTO, varlık sahibinin özel anahtarlarının kontrolünü kişisel cihazlarından sürdürmesini planlıyor. Bu sayede muhafaza edilen varlıkların üçüncü parti kişilere devredilmesini önlemiş oluyor. Bu uygulamayla birlikte üçüncü taraf bir aracıya güvenmenin getirdiği bilgisayar korsanlığı ve hata tabanlı riskleri ortadan kaldırmayı amaçlıyor. VERTO, 64 karakterli bir şifre ile kişilerin cihazlarındaki anahtar deposuna, şifrelenip saklanacak bir EOS tabanlı cüzdan yerleştirmeyi planlıyor. Güvenlik gereği bu cüzdana uzaktan depolama yapılamıyor ve parola sıfırlamak da mümkün değil. Bu nedenle, anahtarların ve şifrelerin güvenli bir yerde yedeğinin bulundurulması önemli. Ayrıca EOS blockchain üzerinde kimlik doğrulaması sistemini çalıştırmayı planlıyorlar.

5 Kasım 2018 tarihinde nitelikli satışa başlayacak olan Volentix, sınırlı bir süre boyunca VTX satın almak için onay sürecini başarıyla geçen kişilere 200 VTX BONUS kazanma hakkı tanıyor.

  • Bu ücret karşılığı gönderilen bir basın bültenidir. Bubitekno, aşağıda yer alan herhangi bir ürün yada malzemeden sorumlu olmamakla birlikte, bültende belirtilen ürünler veya hizmetlerden ortaya çıkacak zarar ve kayıp durumlarında sorumluluk kabul etmez. Bubitekno, basın bülteninde bahsi geçen şirket, ürün veya hizmete gereken özeni göstererek araştırmalarıyla okuyucularına teşvik vermekle görevlidir.
Etiketler: Gözünüzü bizden ayırmayın! 12 Kas 2018

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar