ininal’ın Projesi Gümüş Ödül Sahibi Oldu! Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) tarafından pazar araştırmaları alanında düzenlenen “Baykuş Ödülleri” bu yılki sahiplerini buldu. Türkiye’nin lider finansal teknoloji şirketi ininal, tüketici davranışlarına ilişkin araştırmalar yürüten ThinkNeuro ile gerçekleştirdiği “Kobinin de duyguları var” isimli projeyle “Meraklı Baykuş” kategorisinde Gümüş Ödülü’ne layık görüldü.

Bireysel ve kurumsal müşterilerine temel finansal hizmetler sunan lider fintech şirketi ininal, nöromarketing araştırmalarıyla tüketicilerin bilinçdışına ayna tutan araştırma şirketi ThinkNeuro ile hayata geçirdiği “Kobinin de duyguları var” projesi sayesinde; Türkiye Araştırmacılar Derneği’nin (TÜAD) her yıl pazarlama alanında yapılan araştırmaları ödüllendirdiği Baykuş Ödülleri’nde Gümüş Ödül’ün sahibi oldu.

“Meraklı Baykuş” kategorisinde verilen ödüller, özel sektör veya kamu alanında iş sorunsallarını çözmek, performans takip etmek veya sektör dinamiklerini anlamak için yapılan araştırmaları değerlendiriyor. ininal ve ThinkNeuro, “Kobinin de duyguları var” projesiyle geleneksel araştırma modellerinin ötesine geçerek; akademisyenler, medya temsilcileri, danışman ve araştırma şirketlerinden temsilcilerin bulunduğu jüriyi etkilemeyi başardı.

ininal’ın Projesi Gümüş Ödül Sahibi Oldu! Ödül hakkında konuşan ininal’ın Pazarlama ve Üründen Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gülben Yağcı, “Artık, pazarlama alanındaki tüm paydaşların beklentilerini analiz etmek, geleneksel araştırma modellerinin dışına çıkmayı gerektiriyor. İş dünyasında, duygusal faktörlere en fazla bağlı olan alanın pazarlama olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle, duyguların analizi konusunda yapılan akademik araştırmalar ve saha çalışmaları büyük bir önem taşıyor. Sektöre ve tüketim alışkanlıklarına yön veren yenilikçi bir şirket olarak, bu alanda ThinkNeuro gibi uzman bir şirketle çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. TÜAD tarafından ödüle layık görülmüş olmak, profesyonelce yürüttüğümüz işimize büyük bir motivasyon kaynağı oldu.” dedi.

Etiketler: Gözünüzü bizden ayırmayın! 04 Eki 2018

Yazar Hakkında

{Bubitekno}info@bubitekno.com

En güncel mobil, oyun, yazılım, internet, donanım, televizyon teknolojileri, teknoloji haberleri, videoları ve incelemeleri burada.

Yorumlar